FUTBOL SAHASI SİSTEMLERİ 

Futbol Sahası Sistemi İmalat aşamasından Montaj Aşamasına kadar müşterilerine destek olan Yapımtel Çit Sistemleri, Müşterilerine Ürün Seçenekleri olarak Futbol sahası sistemi, Basketbol sahası sistemi, Tenis sahası Sistemi ve Çok amaçlı spor sahası Sistemi Olmak Üzere Geniş Ürün seçenekleri ile beraber hizmet sunmaktadır.

SPOR SAHASI SİSTEMİ KULLANIM AMACI NEDİR ?

Futbol Sahası Sistemleri  sosyal aktivite alanları amacı ile insanların spor ile temasını sağlayan gençlerimizin ve ailelerimizin aktivite yapabilme imkanı sağlaması sebebi ile kullanılan Spor sahası  Sistemleridir.

FUTBOL SAHASI ÜRETİM AŞAMASI

Futbol sahası sistemleri Anahtar teslim olarak müşterilimize yerinde kurulumunu sağladığımız ve ileri teknoloji makinalarla hazırlanan tüm Boru Tel çit,  Futbol kalesi, Sentetik Çim Halı ve Üst Kapama Ağı dâhil olmak üzere yerinde montajını tamamlanarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FUTBOL SAHASI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Çevre Tel Çit Yükseklik Seçenekleri: Futbol sahası  600 cm Üretilmektedir.
  • Zemin Seçenekleri :  Futbol sahası  55 mm Sentetik çim halı  olarak Üretilmektedir
  • Tel Çit Göz Aralığı Seçenekleri : 5cm x 5cm 3,50 mm Pvc kaplı örgü tel kullanılmaktadır.
  • Tel Kalınlığı Seçenekleri : 3,50mm Pvc kaplı Teller İle Üretilir.
  • Boru Seçenekleri : Futbol Sahası  Dikmeler 76/3,00 mm Kayıtlar 60/2,50 Boru olarak veya Altarnatif  şartnamelere göre diğer seçenekler kullanılabilir.
  • Aksesuar Seçenekleri : Montaj esnasında Plastik Kapak , 3,50 mm Pvc Kaplı Gergi Teli . 3,00 mm Pvc bağlama teli , Galvaniz Tij saplama ve Epoksi olarak yardımcı malzemeler ile montajı yapılır.
  • Renk Seçenekleri : Standart Üretim Rengi Rall 6005 Yeşil
  • Futbol Kalesi Seçenekleri : Metal veya Alüminyum malzemeden imalatı yapılmakta olup ölçüleri 200*500 cm – 200*300 cm – 200*400 cm olarak üretilebilmektedir.

FUTBOL SAHASI FİYATLARI VE MALİYETLERİ

Futbol sahası  fiyatları ve maliyetleri Ürün özelliği ve montajı yapılacak alanın uygulama şekline göre değişkenlik göstermektedir. Spor sahası fiyatlarını Güncel halini Profesyonel ekibimizle İletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

FUTBOL SAHASI SİSTEMİLERİNİN TALEP SEBEPLERİ

Futbol sahası Sistemleri Talep Görme sebepleri genellikle ürünün Dekoratif Modern Görünümünün Yanı Sıra Ürünün Sağlam ve Dayanıklı Olmasıdır.

Her Alanda Kullanılabilir özelliği olması ise ürünün kullanımını daha cazip kılmaktadır.

Futbol sahası Sistemlerinin Kullanım Alanlarından Kısaca bahsedersek Park ve Bahçeler, Özel Siteler , Fabrikalar  vb. bir çok alanda kullanılmaktadır.

Futbol sahası Sistemi Ürünün her alanda kullanılabilmesi ve Sağlamlığı sebebi ile yoğun talep görmektedir.

Futbol sahası  sistemi İmalat ve montaj alanında yıllardır hizmet veren Yapımtel Çit Sistemleri Müşteri memnuniyeti ve hızlı çözüm olanakları ile çalışmalarına tüm hız ile devam etmektedir.