Standart Single Panel çit sistemi diğer panel çit sistemlerinden ayıran özelliği ekonomik ve tek telli olarak üretilmesidir. Sağlam, dayanıklı ve dekoratif olmasının yanında ekonomik fiyat avantajı sağlaması tercih edilme sebeplerindendir.

STANDART SINGLE PANEL ÇİT SİSTEMİ KULLANIM AMACI NEDİR ?

Sektörde ve piyasada en çok üretilen, kullanılan ve adından de anlaşıldığı gibi standart panel çit olarak kullanılan ve tercih edilen bir panel çit sistemidir.

Hizmet anlamında en hızlı bir şekilde ulaşılan ve montaj ekiplerimiz tarafından uygulaması hızlı bir şekilde yapılan dayanıklı ve dekoratif standart panel çit sistemlerindendir.

İklim şartlarında yağmur , güneş uv ışınlarına karşı uzun ömürlü ve kullanışlı kaliteli bir standart panel çit sistemidir.

STANDART SINGLE PANEL ÇİT SİSTEMİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Yükseklik Seçenekleri : Standart single panel çit sisteminin çeşitli yükseklik ölçüleri; 50 cm , 80 cm , 100 cm , 120 cm , 150 cm , 170 cm , 200 cm ve 250 cm olarak imalatı yapılmaktadır.
  • Genişlik Seçenekleri : Standart single panel çit sisteminin genişlik ölçüsü standart olarak 250 cm olarak üretilmektedir.(özel siparişlerde genişlikler 200 cm ve 300 cm olarak üretim yapılabilmektedir.)
  • Göz Aralığı Seçenekleri: Standart single panel çit sisteminin göz aralığı (5 cm x 15 cm) ve (5 cm  x 20 cm) olarak üretilmektedir.
  • Tel Kalınlığı Seçenekleri : Standart single panel çit sisteminin tel kalınlığı 4,00 mm ve 4,50 mm sıcak daldırma galvaniz tel ile üretilmektedir.
  • Profil Seçenekleri : Standart single panel çit sisteminin profil seçenekleri 50×50 1,50 mm kutu profil – 50×50 2,00 mm kutu profil 60×60 1,50 mm kutu profil 60×60 2,00 mm kutu profil altarnatif ve diğer seçenekler ile kullanılabilir.
  • Aksesuar Seçenekleri : Standart single panel çit sisteminin montaj esnasında metal veya plastik klips ve galvaniz akıllı vida , profiller için plastik kapak ve galvaniz çelik dübel ile montajı yapılır.
  • Renk Seçenekleri : Standart single panel çit sisteminin standart üretim rengi rall 6005 yeşil olup ayrıca istenilen her renkte boyanabilmektedir.

STANDART SINGLE PANEL ÇİT SİSTEMİ FİYATLARI VE MALİYETLERİ

Standart single panel çit sisteminin fiyatları ve maliyetleri ürün özelliği ve montajı yapılacak alanın uygulama şekline göre değişkenlik göstermektedir. Panel çit fiyatlarını güncel halini profesyonel ekibimizle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

STANDART SINGLE PANEL ÇİT SİSTEMİNİN UYGULAMA YERLERİ

Standart single panel çit sistemlerinin kullanım alanlarından kısaca bahsederek park ve bahçeler , fabrika çevresi ve makine etrafı , depo bölme , otoparklar , şantiye çevresi , site çevresi , bina çevresi , spor alanları , otoyol kenarları , limanlar , demiryolları vb. Birçok alanda kullanılmaktadır.